Українців просять негайно евакуюватися із окупованих територій Херсонської та Запорізької областей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українців просять негайно евакуюватися із окупованих територій Херсонської та Запорізької областей
09 Липня, 09:00

Українців просять негайно евакуюватися із окупованих територій Херсонської та Запорізької областей

Українців, які проживають на окупованих територіях Херсонщини та Запоріжжя, просять евакуюватися будь-якими можливими способами. Річ у тому, що Збройні Сили України будуть деокуповувати ці регіони, то ж мирне населення значно ускладнить роботу українських бійців.

“Як би важко не було на території, яка сьогодні підконтрольна українському уряду… все одно в будь-якому випадку перебування на території Херсонської чи Запорізької області в рази гірше і в рази небезпечніше”, – сказала в ефірі телемарафону віце-прем‘єр-міністерка Ірина Верещук.

За її словами людям краще бути депортованими росією при спробі виїзду. Згодом Україна зробить усе можливе, аби їх повернути додому. А от залишившись тут зараз, цивільні стають живим щитом росіян.

«Це будуть величезні бої. Я не хочу нікого лякати, всі і так все розуміють”, – сказала Верещук.

Вона наголосила, що способи евакуюватися існують. І місцеві люди про них знають. Водночас не розповіла про них публічно, адже це загрожує безпеці тих, хто виїжджає та тих, хто їх вивозить.

Відео