Українців закликають задонатити на бойовий літак для Повітряних сил (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українців закликають задонатити на бойовий літак для Повітряних сил (ВІДЕО)
16 Червня, 19:55

Українців закликають задонатити на бойовий літак для Повітряних сил (ВІДЕО)

Щоб придбати українським пілотам за кошти благодійників перший бойовий літак залишилося зібрати понад 13 мільйонів гривень. Благодійний фонд «Авіація Галичини» закликає стати частинкою історії новітньої української авіації і долучитися до збору коштів на літак для Повітряних сил. Про це написав засновник Фонду, львівський бізнесмен Юрко Назарук.

 

«Купи мені бойовий літак» – це спільна ініціатива українських військових пілотів та «Авіації Галичини». Вона стартувала навесні минулого року і станом на сьогодні з 32 мільйонів гривень, які необхідні для купівлі літака, зібрано вже понад 18 мільйонів. Окрім цього, згідно вимог українського законодавства, Фонд підписав меморандум про співпрацю з ДП «Укроборонпром», фахівці якого вже долучені до відбору літаків і процесу закупівлі.

Ініціатори збору пояснюють, що обрали саме L-39ZA/ART, оскільки на цьому літаку вміють літати усі українські пілоти штурмової авіації. Також на ньому стоять українські двигуни і є можливість встановлювати озброєння західного типу.

«Літак може використовуватись як частина протиповітряної оборони і є ефективним для збиття ворожих БПЛА… Система навігації та управління вогнем є модернізованими та ближчими до літаків, які є на озброєнні країн НАТО, а отже L-39ZA/ART може використовуватись як навчальний для переходу на літаки класу F-16», – йдеться в повідомленні Фонду.

Задонатити на літак можна:

На Монобанку

PayPal [email protected]

На рахунок (гривня)

UA393252680000026004134661001
Одержувач БО “БФ “АВІАЦІЯ ГАЛИЧИНИ”
Код ЄДРПОУ 44808993
Банк одержувача: АТ АКБ “ЛЬВІВ” (МФО 325268)
Призначення платежу: Благодійна допомога

Більше інформації – тут. 

Відео