Українців закликають зменшити електроспоживання у вечірні години | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українців закликають зменшити електроспоживання у вечірні години
10 Липня, 18:18

Українців закликають зменшити електроспоживання у вечірні години

Українців закликають зменшити споживання електроенергії у вечірні години.  Наразі найскладніший для енергосистеми є період з 16:00 до 23:00.

Про це повідомили в «Укренерго».

Наразі на електростанціях виробляється достатньо електроенергії для забезпечення потреб споживачів, однак, з початком робочого тижня споживання вже зростає.

Наразі в «Укренерго» не планують відключень, однак, там закликають українців зменшити споживання електричної енергії у вечірні години доби.

«Найбільш складним для енергосистеми є період з 16.00 до 23.00. У цей час зменшується активність роботи сонячних електростанцій. Тому для забезпечення зростаючого попиту необхідно залучати додаткові енергоблоки, кількість яких обмежена. Крім цього, після завершення водопілля зараз обмежені можливості виробництва гідроелектростанцій»,  – йдеться  у повідомленні.

До того ж, ситуація ускладнилась тим, що у неділю, 9 липня, у плановий ремонт виведений енергоблок однієї з атомних електростанцій. Це зменшило доступний обсяг потужностей в енергосистемі.

Енергетики додають, що внаслідок російських авіаударів пошкоджень зазнали всі теплові та частина гідроелектростанцій, а також мережі «Укренерго». Відтак,  не працюють 40 ліній електропередачі напругою 220-750 кВ.

Відео