Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців запрошують на роботу за кордоном: які фахівці найбільш затребувані
30 Жовтня, 17:07

Українців запрошують на роботу за кордоном: які фахівці найбільш затребувані

У жовтні українців почали більше запрошувати на роботу за кордоном. Кількість вакансій на сайті Jooble зросла на 21% — з 7 756 наприкінці вересня до 9 384 на кінець жовтня, передає Газета юа. з посиланням на OpenDataBot.

У Польщі найбільш затребувані: пакувальники, каменярі, покрівельники, різноробочі та водії з відкритими міжнародними категоріями С/Е.

У Німеччині потрібні українські доглядальниці, медсестри зі знанням німецької мови на рівні В1, штукатури, робочі на виробництво та водії.

У Чехії чекають на будівельників, сантехніків, різноробів на автозавод, малярів по металу та покоївок.

«Щоосені ми спостерігаємо сезонну активність, пов’язану з працевлаштуванням українців за кордоном. Цього року за кількістю пропозицій лідує Польща. Якби не епідемія коронавірусу, то, напевне, потік шукачів та кількість відкритих вакансій були б ще більшими», – каже керівник напрямку по роботі з партнерами Jooble Олена Кірільєвніна.

До слова, серед українців за кордоном найбільше цінуються програмісти, дизайнери, працівники салонів краси та кухарі. Претендувати на роботу з такими професіями можна без знання мови, а працю можна знайти дуже швидко.

 

Схожі новини