Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців запрошують розповідати про війну іноземцям на спеціальній платформі
14 Березня, 16:02

Українців запрошують розповідати про війну іноземцям на спеціальній платформі

#МояВійна — міжнародна платформа для співпереживань українцям, які стали свідками жорстокої війни. Цю платформу запустили Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis».

З її допомогою кожен українець може описати свою історію, поділитись особистими переживаннями. Громадяни всіх країн світу можуть побачити і прочитати ці факти рідними для них мовами і висловити свою підтримку Україні реальними діями.

«Наразі свідками війни вже стали мільйони українців. Кожна з їх історій — вкрай важлива і має бути задокументована. Бо та реальність, з якою зараз стикаються жителі України є не тільки доказом агресії рф, а й доказом злочинів кремля проти людства та гуманності. Зараз ми знаходимося на передовій, і захищаємо не тільки нашу країну, а й весь цивілізований світ, кожного громадянина демократичних країн. Ми повинні поділитись зі світом тим, що переживаємо та відчуваємо. Кожна історія українців має бути почута», –  зазначив Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

На платформу, крім історії, можна додати відео або фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України.

«Усі кореспонденти проходитимуть модерацію перед тим, як історія стане доступною. Це передбачено, аби інші користувачі платформи, організатори та партнери проєкту були впевнені, що це написали реальні люди» – сказала Марія Богуслав, виконавчий директор Асоціації інноваційної та цифрової освіти.

Схожі новини