Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Україна буде членом НАТО», – Єнс Столтенберг
04 Листопада, 11:39

«Україна буде членом НАТО», – Єнс Столтенберг

Цього тижня до України прибула Північноатлантична рада Організації північноатлантичного договору на чолі із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Кореспондент ТСН.Тиждень Андрій Цаплієнко взяв ексклюзивне інтерв’ю у генсека НАТО. Під час розмови Єнс Столтенберг запевнив, що Україна буде членом Альянсу. Як приклад він навів досвід Північної Македонії, яка на початку 2020 року стане повноправним членом НАТО, передає ТСН.

«Україна буде членом НАТО. Про це союзники заявляли кілька разів. Але потрібно сконцентруватися на реформах. Це буде добре для України незалежно від НАТО. Але це також просуне вас ближче до членства в НАТО», – сказав Столтенберг.

На питання, чи не залишить альянс Україну «сірою зоною» між Росією і Європою, генсек НАТО відповів, що Україна – це партнер.

Також Столтенберг заявив, що хоч Україна і не є повноцінним членом НАТО, альянс залишається прихильником сильної і потужної співпраці з країною.

Нагадаємо, Столтенберг і Північноатлантична рада НАТО 30 жовтня відвідали Одесу. Генсек виступив перед курсантами в Одеській морській академії. 31 жовтня Столтенберг у Києві був у Верховній Раді та провів засідання Комісії Україна-НАТО.

Фото: ілюстративне

Схожі новини