Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна підписала угоду про безвіз із Монголією
08 Листопада, 19:37

Україна підписала угоду про безвіз із Монголією

Сьогодні, 8 листопада, у посольстві України у Варшаві урочисто підписали угоду між урядами України та Монголії про взаємне скасування віз.

Угоду від уряду України підписав посол України в Польщі Андрій Дещиця. Від уряду Монголії – посол Монголії в Польщі і за сумісництвом в Україні Немех Батаа, повідомляє Укрінформ.

“Ця угода передбачає, що громадяни України можуть в’їжджати до Монголії без віз на 90 днів упродовж 180 днів”, – повідомив Дещиця.

За його словами, Монголія є черговою країною, яка відкрита для українських громадян для безвізових поїздок.

“Ми вже маємо 88 таких країн, а зі спрощеним в’їздом в інші країни – це вже понад 140 країн”, – додав.

Дещиця також зауважив, що підписана угода важлива ще й тому, що до сьогоднішнього дня між Україною і Монголією діяла угода 1979 року. Вона була підписана свого часу між СРСР і Монгольською Народною Республікою, а потім була підтверджена українським урядом.

“Але з того часу ситуація абсолютно змінилася, змінилися також документи, тобто вона фактично застаріла. Тому ми привели у відповідність до цієї угоди перелік документів, які потрібні для подорожей громадян України і Монголії”,- сказав Дещиця.

У свою чергу посол Монголії зауважив, що це “особливий день для Монголії й України”.

Як стверджує Батаа, щороку близько тисячі громадян України відвідують Монголію з туристичною метою і з метою бізнес-поїздок.

Дипломат зазначив, що Монголія зацікавлена у співпраці з Україною у сфері сільського господарства і важкого машинобудування.

Батаа також поінформував, що в Україні зараз проживає 160 громадян Монголії. З них 110 – це студенти, магістранти, докторанти.

Фото: Укрінформ

Схожі новини