Україна розгромила Сербію на «Арені-Львів»
07 Червня, 23:45
logo-black

Софія Козаренко
У відбірковому матчі до Євро-2020 збірна України на стадіоні «Арена-Львів» перемогла команду Сербії.
Підопічні Андрія Шевченка демонстрували кращу гру ще від стартового свистка. І вже на 26-тій хвилині Віктор Циганков змусив фанатів зірватися на ноги розмочивши рахунок. А ще через дві хвилини Віктор оформив дубль. Такий результат протримався до перерви. Щойно команди вийшли на другий тайм, як Євген Коноплянка забиває третій гол у матчі.
На цьому розгром сербів не завершився. На 59-тій хвилині у ворота суперників влучає Роман Яремчук, який, до слова, є львів’янином. Далі естафету перехопив Коноплянка і на 75 хвилині забиває другий гол у матчі, змінивши результат на табло на 5:0.
10 червня Україна зіграє на «Арені-Львів» ще один домашній поєдинок зі збірною Люксембургу