Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна сама дала привід для російської агресії, – Лукашенко
25 Грудня, 17:46

Україна сама дала привід для російської агресії, – Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна сама дала привід для “конфлікту з РФ”. Це він сказав в інтерв’ю радіостанції «Эхо Москвы».

“Україна в якійсь мірі підставилась. Росіян почали душити, мова там і інше – ну, питань, яких не має бути в Україні. Як би там не було, я не виправдовую зараз Росію. Я не дорікаю України. Але як би там не було, Україна хоч і маленький, але дала привід для цього зіткнення”, – сказав президент.

Лукашенко пояснив свою думку. Все через те, що нібито українці не зуміли відповісти йому на питання, як вони відстоювали Крим.

“Що стосується Криму, коли на мене почали наступати українці влітку після Криму, відразу в той рік, я їм сказав – де-факто російський, юридично це не оформлено. А потім вони знову почали мене душити на площі Верховної Ради. Я їм задаю питання, ви мене не душіть, ви мені скажіть, як ви обороняли Крим? Як ви його захищали? Скільки там українців загинуло за цю святу українську, як вони кажуть, землю?. Тиша. Ось відповідь на питання. Я виходжу з реальної ситуації, а давати оцінки – чий Крим, це вже ви займайтеся там. Я трошки серйозніше дивлюся на ці питання, не політизую і не займаюся агітацією”, – додав Лукашенко.

Фото: Уніан

Схожі новини