Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Україна закупить визнаний у світі препарат проти COVID-19
08 Липня, 13:11

Україна закупить визнаний у світі препарат проти COVID-19

Сьогодні, 8 липня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що Україна закупить препарат “Ремдесивір”, який допомагає пацієнтам з важкими формами COVID-19 швидше вилікуватися. За його словами, препарат внесли в український протокол лікування коронавірусу, передає Zaxid.net.

Влада провела переговори з компаніями-постачальниками препарату про закупівлю його в кількості, розрахованої на лікування до восьми тисяч пацієнтів.

“Він не був доступний для продажу. Його виробляє американська компанія. Зараз ми вже провели певні переговори з компаніями, які отримали ліцензію, і розраховуємо на закупівлю цього засобу”, – каже міністр.

Додамо, що заява Степанова прозвучала на тлі інформації західних ЗМІ про те, що США викупили 90% світових запасів препарату “Ремдесивір”, схваленого в країні для лікування пацієнтів з COVID-19.

Препарат став першим засобом, який пройшов випробування проти коронавірусу і показав, що допомагає пацієнтам з важкими формами COVID-19 швидше вилікуватися.

Адміністрація президента США Дональда Трампа станом на кінець червня викупила понад 500 тис. доз “Ремдесивіра”. Це становить весь обсяг виробництва ліків в липні і 90% обсягів серпня та вересня.

Такі дії США викликали занепокоєння у експертів ВООЗ. По-перше, широке застосування цього препарату може мати небажані наслідки. Зокрема, невідомо, як він буде взаємодіяти з майбутньою вакциною. По-друге, США залишили без ліків інші країни. Організація заявила, що проведе перевірку.

Зазначимо, “Ремдесивір” допомагає швидше відновлюватися після захворювання, однак не лікує його.

Фото: Радіо Трек.

  • 0
  • 369
Схожі новини