Українська Галицька Партія підтримала запровадження воєнного стану – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українська Галицька Партія підтримала запровадження воєнного стану
26 Листопада, 15:55

Українська Галицька Партія підтримала запровадження воєнного стану

Сьогодні, 26 листопада, Українска Галицька Партія зробила заяву щодо підтримки запровадження воєнного стану. Відповідну інформацію розмістили на офіційному сайті.

Як зазначили у повідомленні, партія критично ставиться і має багато запитань до Президента, Парламенту та представників інших державних органів. Але і для цих запитань, і для відповідей на них ще прийде час, зараз основним завданням є зберегти державу, тому УГП підтримує дії державного та військового керівництва країни і закликає всіх утриматися від зайвої та несвоєчасної критики, вимог та “експертних” оцінок.

“Без істерики та метушні зберігаймо спокій у себе вдома, в Україні та на її кордонах.Це – наше першочергове завдання. Маємо діяти холоднокровно, оперативно та рішуче, черпати інформацію лише з надійних джерел. Маємо бути готові до мобілізації в час, коли зовнішні загрози переважують внутрішні проблеми,” – наголосили в УГП.

У повідомленні також зазначили, що місцеве самоврядування повинно бути готовим до життя в умовах воєнного стану, адже війна з Росією триває вже п’ятий рік.

Нагадаємо, через декілька хвилин, о 16:00, розпочнеться голосування у Верховній Раді щодо прийняття воєнного стану.

Відео