Українська Галицька Партія вийшла на вулицю | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українська Галицька Партія вийшла на вулицю
02 Жовтня, 16:25

Українська Галицька Партія вийшла на вулицю

Cьогодні у Львові відбулась мирна акція протесту щодо втаємниченого підписання “формули Штайнмаєра”. Кілька десятків членів Української  Галицької Партії  висунули три ключові вимоги до президента та парламенту.

«Важаємо, що будь-які вибори на Донбасі неможливі без виведення військ окупанта та відновлення контролю за всією територією України, враховуючи Крим. Це одна із наших вимог. Крім того, переконані, що не можна надавати окупованим територіям особливий статус на умовах держави-агресора. Амністія бойовикам – недопустима. Також слід заборонити участь у місцевих виборах в Україні партії Медведчука «Опозиційна платформа – За життя!» як проросійській та такій, яка посилить хвилю сепаратизму на сході України, провівши в ради об’єднаних територіальних громад проросійських політиків», – кажуть в Українській Галицькій партії.

До акції долучились і львівські депутати. Фракція УГП у Львівській міській раді висунула публічну заяву  щодо реалізації Мінських домовленостей і підписання так званої «формули Штайнмаєра». У документі сказано, що через відсутність якісного спілкування Президента України з суспільством виникають підозри у можливій здачі інтересів України російському агресору.

Такі ж акції УГП провела в Івано-Франківську та Тернополі.

  • 0
  • 115
Відео