Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українська Галицька партія звернулась до нардепів «ЄС» від Львівщини
27 Лютого, 17:49
logo-black

Українська Галицька партія звернулась до нардепів «ЄС» від Львівщини

Сьогодні, 27 лютого, голова Політради Української Галицької Партії Ірина Моряк опублікувала у Фейсбуці звернення до депутатів Верховної ради від «Європейської Солідарності». «Галичани» просять нардепів надати належну оцінку діям члена цієї партії Григорія Козловського.

«Ми вважаємо нестерпною ситуацію, коли під дахом парламентської політичної сили, голоси за котру віддали львів’яни, ховаються тіньові авторитети. Ці люди використовують депутатський мандат задля переведення у приватну власність за безцінь майна громади. Така поведінка не може вважатись ані моральною, ані відповідальною», – зазначає Ірина Моряк.

Звернення, зокрема, спрямували до Софії Федини, Миколи Княжицького, Олега Синютки, Михайла Богдана, Степана Кубіва, Миколи Величковича, Андрія Парубія.

«Як вам відомо, фактичним керівником фракції партії “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді є Григорій Козловський. Цей депутат приходить в міську раду щоразу із озброєною охороною. Досі. Якщо ви пошукаєте в інтернеті, то знайдете безліч журналістських розслідувань про бізнес вашого партійця, пов’язаний із контрабандою», – пояснюють у Галицькій партії.

«Галичани» просять вказаних нардепів оцінити, чи така поведінка депутата є гідною, чи відповідає його діяльність статутним обов’язкам членів партії та, якщо ні, ініціювати розгляд питання позбавлення мандату або припинення членства у партії депутата Григорія Козловського.

Нагадаємо, нещодавно пан Козловський подав до суду на Українську Галицьку Партію за те, що останні публічно звинуватили його в організації штурму офісу партії. В інтерв’ю на НТА Григорій Козловський назвав Українську Галицьку Партію “зібранням псевдоактивістів”, “партією нездорових людей”, та “мертвою з кінцями псевдопартією”. Усе через те, як стверджують у Галицькій партії, що вони почали привселюдно розповідати про аферу з ділянкою під будівництво готелю на Дорошенка, яким займається дочка Козловського.

Фото: LMN.

  • 0
  • 428
Схожі новини