Українських військових вакцинуватимуть від кору | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Українських військових вакцинуватимуть від кору
22 Грудня, 19:28

Українських військових вакцинуватимуть від кору

Міністерство охорони здоров’я ініціюватиме кампанію щодо вакцинації всіх військових від кору. Про це на всеукраїнському форумі «Безпечна країна» повідомила в.о. міністра Уляна Супрун, передає Zaxid.net.

 

 

 

 

«Кір загрожує нашим силовим структурам. В українській армії молоді та не дуже молоді люди передають інфекцію кору один одному. Багато військових не мають імунітету. Уявіть собі, якби ціла бригада захворіла на кір та усі були б небоєздатними. Це дуже велика загроза», – наголосила Супрун.

Вона наголосила, що вакцинація в Україні є питанням національної безпеки. А без ефективної вакцинації не може бути сильного війська. Заходи щодо вакцинації усіх військових ініціюватимуть на рівні президента.

Додамо, згідно з даними Центру громадського здоров’я МОУ, за 50 тиждень року в Україні на кір захворіли 2 652 людини: 893 дорослих і 1 759 дітей. Це на 1,5% більше, ніж попереднього тижня.

З початку року загалом на кір захворіли 49 518 людей (18 297 дорослих та 31 221 дітей). Найчастіше хворіють на кір в областях, в яких мешкає невелика частка вакцинованих людей.

 

Відео