Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українці можуть відстежувати якість доріг онлайн
25 Липня, 18:30

Українці можуть відстежувати якість доріг онлайн

Унікальний мобільний додаток UaRoads дає можливість моніторити стан доріг у будь-якому регіоні України.  Сервіс автоматично збирає струси телефону користувача під час поїздки автомобілем, далі дані про місце, час та силу струсів передаються на сервер для опрацювання, а згодом вся ця інформація з відповідними позначками з’являється на карті. Про це повідомляє Львівський портал.

«Ями на дорогах є однією з найбільших проблем, з якими щоденно стикаються водії. Якість доріг безпосередньо впливає на безпеку пасажирів і водія, на його психологічний стан та увагу, технічний стан авто і економіку країни в цілому», – кажуть тврці мобільного додатку.

Алгоритм додатку визначає якість дорожнього покриття і відповідним кольором позначає це на карті. Чим більше користувачів використовують додаток, тим точнішою є інформація про стан доріг.

«Додаток розробили кілька років тому у Хмельницькому, однак зараз ним повністю займаються львівські ІТ-шники, – каже координатор проекту Роман Назаркевич. – Часто наші дороги в незадовільному стані. Ми хотіли, щоб водії, поглянувши на карту, могли побачити реальний стан речей і обрати якою дорогою краще поїхати».

Наразі цим мобільним додатком користується понад 130 тис. осіб.

Фото: Львівський портал

Схожі новини