Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українці відмовляться від медичних довідок
11 Жовтня, 10:12

Українці відмовляться від медичних довідок

У Міністерстві охорони здоров’я планують відмовитись від застарілих медичних довідок, що несуть в собі корупційну складову, повідомляють у пресслужбі МОЗ.

«Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я», – зазначила міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

З 9 по 15 жовтня команда міністерства збирає пропозиції професійної медичної спільноти і громадян, які допоможуть скасувати застарілу медичну документацію. На цьому тижні у міністерстві відбудуться наради з представниками лікарських асоціацій та профільними фахівцями. Над цим питанням розпочнуть працювати робочі групи.

Також команда міністерства запрошує залишити свої пропозиції щодо медичних довідок на офіційній Facebook-сторінці міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди we@healthcentre.media.

Фото: ілюстративне

Схожі новини