Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців посилено тестуватимуть на COVID-19: Зеленський підписав закон
15 Травня, 20:07

Українців посилено тестуватимуть на COVID-19: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон про посилене тестування на COVID-19. Він передбачає обов’язкове тестування на амбулаторному та стаціонарному рівнях усіх осіб з з ознаками коронавірусної хвороби, а також тих, хто контактував з хворими на COVID-19, повідомляє Офіс президента.

Закон «Про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» Верховна Рада ухвалила на позачерговому засіданні 7 травня цього року.

«Обов’язкове тестування також поширюється на медиків, які працюють з такими хворими, працівників Національної поліції, Національної гвардії та інших працівників, задіяних у здійсненні протиепідемічних заходів. І це незалежно від того, чи мали вони контакт з хворим на коронавірусну хворобу», – йдеться у законі.

Також відтепер можна залучати на волонтерських засадах до протидії поширенню коронавірусу лікарів-інтернів та лікарів-спеціалістів, які ще не мають кваліфікаційної категорії.

Фото: Укрінформ

Схожі новини