Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців й далі розводитимуть на гроші: у партії президента заступились за корупційні схеми
20 Жовтня, 15:34

Українців й далі розводитимуть на гроші: у партії президента заступились за корупційні схеми

Президентська партія «Слуга народу» не захотіла ліквідувати корупційну схему з майданчиків-прокладок, які діють між державною базою Фонду держмайна України і простим громадянином. Через це з кишень простих українців при оформленні та продажі нерухомості щодень викачують шалені гроші. У п’ятницю на Податковому комітеті розглядався законопроект, який міг скасувати ці схеми. Проте лише семеро депутатів із 32 проголосували «за».

За ліквідацію корупційних майданчиків проголосували в повному складі представники партії «Голос» та п’ятеро від «Слуг народу». Серед захисників схем опинилися Олександр Дубинський, Ніна Южаніна, Олександр Качура – також із президентської партії. В результаті комітет не підтримав внесення законопроекту до порядку денного парламенту. Схема з майданчиками залишилася, і на ній продовжуватимутить заробляти.

Такі площадки діяли з 2017 року. Стосувалися питань нерухомості, так звані «площадки Яценка». Антон Яценко – депутат партії «Відродження». Має пряме відношення до чотирьох електронних майданчиків, яким платиш за доступ до Єдиної бази оцінки ФДМУ, – як пишуть “Наші гроші”. Вони викачували гроші з простих українських громадян, коли ті платили, аби отримати оцінку власного житла. У п’ятницю на розгляді комітету був законопроект, який передбачав все це ліквідувати. Але через те, що не всі з комітету були присутні, а деякі утримались від голосування, дія схем залишилась «жити своїм життям». Крім того зі слів депутатів, які голосували проти, виявилась ціла купа лобістів, які навпаки намагалися альтернативним законопроектом посилити дію цих майданчиків.

До речі, противники таких схем кажуть, тепер можливо ще більше зросте ціна на послуги таких електронних майданчиків. Адже, очевидно, що кількість людей, які отримуватимуть при тому всьому вигоду – збільшилась.

«Голий результат кристального ідіотизму – Антошина шобла продовжує рубати по 1 мільйону  гривень на добу з монопольних майданчиків за доступ до державної бази оцінок ФДМУ. А ці тупорилі дегенерати нездатні розрізнити корупційну схему. Як тільки в ній з’являється тінь Коломойського, забезпечують прекрасний новинний фон для Зеленського. Адже це саме у президента – більшість в парламенті, і вони не здатні прийняти закон товщиною в півтори сторінки про ліквідацію, надзвичайно простий, нахабною і всім відомої корупційно й монополії», – написав відомий журналіст столичних видань Юрій Ніколов.

Схожі новини