Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Українців закликають святкувати Різдво 25 грудня
12 Листопада, 17:16
logo-black

Українців закликають святкувати Різдво 25 грудня

Українська Галицька партія ініціювала звернення до голів ПЦУ та УГКЦ із закликом розглянути спільний перехід на сучасний григоріанський календар та святкування Різдва 25 грудня.

“Українському суспільству важливо відновити спільні із Заходом культурні та релігійні традиції, які розірвав Радянський Союз, – вважають у партії. – Агресія, яку сьогодні провадить Росія у стосунку до України, не обмежується військовим вторгненням та політико-економічним тиском – протистояння також ведеться на рівні духовних сенсів, ідей, цивілізаційного вибору».

«Галичани» наголошують, що на сьогодні 93% усіх християн Світу святкують народження Ісуса Христа 25 грудня і лише 7% – 7 січня. Нагадують, що у 2017 році Верховна рада України прийняла закон, який визначив 25 грудня державним вихідним. Утворення Єдиної Помісної Української Православної Церкви також вважають передумовою для спільного святкування.

«Нашим наступним кроком до відновлення культурного та духовного возз’єднання зі Світом стане утвердження українськими Церквами єдиної дати святкування Різдва в Україні – 25 грудня!», – кажуть в УГП.

Усіх охочих запрошують обговорити це питання 24 листопада о 13.00 у Львівському музеї історії релігії. Підтримати звернення до церковних Владик України просять за цим посиланням.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини