Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Укрпошта анонсує випуск нової марки “Русскій воєнний корабль …”: коли і де можна придбати
19 Травня, 13:10

Укрпошта анонсує випуск нової марки “Русскій воєнний корабль …”: коли і де можна придбати

У понеділок, 23 травня, «Укрпошта» випускає нову марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!». Щоб уникнути спекуляцій, одна людина зможе придбати не більш ніж 2 листи марок. Про це пише Громадське.

Марку випустять у двох номіналах:

  • «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» для відправлень Україною
  • «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» для міжнародних відправлень.

 

Загальний тираж — 5 мільйонів марок. Придбати їх можна буде у понад 1 500 відділеннях «Укрпошти», зокрема у райцентрах. У перший тиждень у відділення спрямують 1 мільйон марок, наступного тижня — ще 1 мільйон.

Вартість листа, який складається з трьох марок та трьох купонів, — 69 гривень. Щоб уникнути спекуляцій, «Укрпошта» ввела ліміт на продаж марок: два блоки по три марки будь-якого номіналу одному покупцю.

«1.5 мільйона марок буде продаватися на 5 інтернет майданчиках, зокрема міжнародних. Ліміт – той же самий: 2 блоки на замовлення. Окрім марки з актуальним положенням корабля для замовлень онлайн будуть доступні футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску, а також інші тематичні марки», – повідомив гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

19-05_1-kor_2

Нагадаємо, у квітні «Укрпошта» випустила в продаж марку «Русскій воєнний корабль, іді …», яка стала дуже популярною. Перший тираж марок з кораблем склав мільйон екземплярів, які дуже швидко розпродали, а пошта навіть була змушена ввести деякі обмеження на продаж цих марок.

Схожі новини