Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Укртрансбезпека продавала далекобійникам дозволи, які коштують 70 гривень, по 500 доларів
29 Серпня, 18:45

Укртрансбезпека продавала далекобійникам дозволи, які коштують 70 гривень, по 500 доларів

Дозволи на виконання міжнародних вантажних перевезень, які офіційно коштують 70 грн, в управлінні Укртрансбезпеки у Львівській області продавали за 500-700 доларів. Зараз правоохоронці перевіряють причетність до корупційної схеми розподілу дозволів керівництва Укртрансбезпеки Львівщини.

на сьогодні проведено значну кількість обшуків, вилучено речові докази.

«Під час обшуків знайшли понад 100 бланків дозволів, які в принципі не можуть бути чистими. Державна установа може видати цей дозвіл на конкретних трнапортний засіб конкретному перевізнику», – повідомив на прес-конференції в.о. директора територіального управління ДБР у Львові Віталій Стець.

З його слів, розслідування стосується керівної ланки управління Укртрансбезпеки Львівщини.

«Ми розуміємо, що виключно керівна ланка може організувати так корупційну схему», – пояснив він.

Разом із тим, на сьогодні підозри посадовцям Укртрансбезпеки Львівщини ще не оголошені. Як запевнив Стець, для оголошення підозри є достатньо доказів, її оголосять після проведення низки необхідних слідчих дій.

У справі фігурують не тільки службові особи Укртрансбезпеки, а й посередники. За наявною у слідства інформацією, дозволи на перевезення вантажів за кордон, які коштують близько 70 грн, перевізникам продавали за 500-700 доларів – залежно від країни, куди здійснюється перевезення вантажів.

«Це виглядає як мародерство», – прокоментував Стець.

Схожі новини