Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Укрзалізниця повертає оплату за проїзд у неевакуаційних потягах
21 Березня, 08:00

Укрзалізниця повертає оплату за проїзд у неевакуаційних потягах

Укрзалізниця повертає платний проїзд неевакуаційними поїздами. Платити потрібно буде також і за проїзд закордонними рейсами.

Натомість евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними.

Повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою подорож заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде по квитках.

“2,75 млн українців та громадян інших країн вже врятовано залізницею і доставлено до безпечних місць – і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш “гарячі” точки у безпечних вагонах Укрзалізниці, – каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці.

За його словами трафік за кордон вже нормалізувався і становить близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч, як було минулого тижня. Тому процес посадки систематизують і повертають платні квитки.

“Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобовязання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль”, – пояснив Перцовський.

Додамо, евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері.

Схожі новини