Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Укрзалізниця припинила закупівлю деталей у компанії братів Дубневичів
15 Жовтня, 15:24

Укрзалізниця припинила закупівлю деталей у компанії братів Дубневичів

Укрзалізниця більше не купляє рейкові скріплення у виробництва «Корпорації КРТ» братів Дубневичів, передає пресслужба відомства.

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов каже, продукція цієї компанії була неякісною та постачалася за завищеними цінами.

«Оцінку іншим речам, які ми виявили, і які раніше виявляло Антикорупційне бюро, повинні дати правоохоронці», – зазначив Євген Кравцов.

За даними Укрзалізниці, скріплення мають недоліки в частині пружних клем та прокладок. Через це ресурс їхньої працездатності становить 50% від задекларованого виробником. Таким чином, часто потрібно ці скріплення змінювати та реконструювати колії, адже у зв’язки з неякісними деталями вони деформуються.

Євген Кравцов також повідомив, що тепер до постачання продукції залучатимуть більше коло виробників, в тому числі іноземних.

«Наприклад, німецька Vossloh, один зі світових лідерів з виробництва скріплень. В Україні є 1-2 компанії, які можуть виробляти дану продукцію», – резюмував Євген Кравцов.

Нагадаємо, Укрзалізниця зібрала і передала матеріали правоохоронним органам, згідно з якими брати Дубневичі завдали “мільйонних збитків” УЗ при покупці та постачанні анкерів.

 

Фото:

Схожі новини