Уляна Супрун наголошує, що без цих 10 щеплень дітей можуть не пустити до школи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уляна Супрун наголошує, що без цих 10 щеплень дітей можуть не пустити до школи
08 Серпня, 10:17

Уляна Супрун наголошує, що без цих 10 щеплень дітей можуть не пустити до школи

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун нагадує, що перед початком навчального року слід обов’язково відвідати з дитиною сімейного лікаря та перевірити наявність обов’язкових щеплень, передбачених Календарем.

“Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції. Адже державні навчальні заклади можуть забороняти відвідування занять тим дітям, які не отримали необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень”, — наголошується в дописі на своїй сторінці у Facebook.

Вакцини, передбачені Календарем щеплень, можна отримати безоплатно у свого сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.

“Немає раціональних підстав ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своєї дитини та набувати імунітет, “перехворівши”, коли маємо 100% забезпечення якісними та безоплатними вакцинами”, — написала Уляна Супрун.

Детальніше про вакцинації можна дізнатися в лікаря-інфекціоніста Федора Лапія в рамках нової кампанії Міністерство охорони здоров’я України “Запитай у лікаря”, а також про те, де можна зробити щеплення, перевірити наявність вакцин у певному регіоні.

Спростування поширених міфів про вакцинацію читайте тут: https://goo.gl/QbNpqo.

Відео