Університет банківської справи приєднали до ЛНУ ім. Франка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Університет банківської справи приєднали до ЛНУ ім. Франка
03 Лютого, 11:11

Університет банківської справи приєднали до ЛНУ ім. Франка

Університет банківської справи приєднали до Львівського національного університету ім. Івана Франка. Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету Міністрів.

 

«Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо реорганізації Університету банківської справи шляхом приєднання його до Львівського національного університету імені Івана Франка. Реорганізацію здійснити в межах бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки для підготовки кадрів», – йдеться у розпорядженні.

 

Студенти, які навчались в Університеті банківської справи продовжать своє навчання в ЛНУ ім. Франка за обраними спеціальностями.

 

«Здобувачі вищої освіти та інші особи, які навчаються в Університеті банківської справи, продовжують навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка за обраними спеціальностями, рівнями освіти та джерелами фінансування», – зазначено в документі.

 

Додамо, відповідно до інформації на сайті Університету банківської справи тут навчають таким спеціальностям: економіка, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування, кібербезпека, менеджмент, соціальне забезпечення, право, інженерія програмного забезпечення. Поки що на сайті не розміщена інформація, щодо реорганізації закладу.

Відео