Уряд дозволив командирам підрозділів посвідчувати заповіти військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уряд дозволив командирам підрозділів посвідчувати заповіти військових
17 Серпня, 13:18

Уряд дозволив командирам підрозділів посвідчувати заповіти військових

Члени уряду внесли зміни до Порядку державної реєстрації заповітів та спадкових договорів у Спадковому реєстрі, і дозволили посвідчувати заповіти військовослужбовців не лише нотаріусам. Про це повідомляє Міністерство юстиції.

«Постановою передбачається, що в умовах воєнного стану посвідчувати заповіти військовослужбовців Збройних Сил, інших утворених відповідно до законів військових формувань, а також працівників правоохоронних (спеціальних) органів, органів цивільного захисту, які залучаються до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки i оборони, відсічі і стримування збройної агресії іноземної держави, зможуть не тільки нотаріуси. Таке право отримали також командири (начальники) цих формувань (органів) та інші уповноважені таким командиром (начальником) особи», – йдеться в повідомленні.

Після посвідчення уповноважені особи мають надіслати заповіт через Генштаб ЗСУ, Міноборони або інший державний орган до Міністерства юстиції. У свою чергу відомство упродовж двох робочих днів має передати документ нотаріусам, які мають зареєструвати заповіт у Спадковому реєстрі впродовж трьох робочих днів після отримання.

Відео