Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд прийняв рішення щодо карантину вихідного дня
11 Листопада, 15:47

Уряд прийняв рішення щодо карантину вихідного дня

Кабінет міністрів запровадив в Україні так званий карантин вихідного дня. Попередньо триватиме до 30 листопада. За постанову проголосували усі, крім міністра культури Олександра Ткаченка, який утримався.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, зокрема, внесені зміни до постанови №641, які передбачають запровадження в Україні “карантину вихідного дня”.

Відтак, тепер на всій території країни відмовляються від адаптивного карантину. З 00:00 годин суботи до 00:00 годин понеділка — “карантин вихідного дня“. Він запроваджується з цих вихідних на три тижні — з 14 до 30 листопада. У вихідні дні діятиме заборона діяльності закладів харчування, торгових центрів, культурних закладів, спортзалів, фітнесцентрів, закладів розміщення, в тому числі готелів (окрім тих, що виконують соціальні функції). Можна буде працювати аптекам, окремим супермаркетам, АЗС, фінзаклади для населення. З 10.00 до 12.00  — пріоритетні години для обслуговування пенсіонерів.

В будні у всій країні будуть обмеження, які діяли в “помаранчевій зоні”, діятимуть заборони на  надання послуг громадського харчування з 22:00 до 7:00 (окрім як на винос), заборона всіх розважальних закладів, дискотек. Заборонено перевезення пасажирів в кількості більше, ніж кількість місць для сидіння. Заборонено заходи, з участю понад 20 осіб (окрім окремих заходів без глядачів,  заборонено діяльність кінотеатрів т.ін. закладів з заповненістю понад 50% місць; мають бути маркування для соціальної дистанції, засоби захисту і тд.   Також діє заборона навчання в групах понад 20 осіб, або у разі якщо на самоізоляції понад 50% та діяльності спортзалів і фітнесзалів, якщо не можна забезпечити одну людину на 20 кв.м.

Схожі новини