Уряд призначив нового першого заступника міністра оборони | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уряд призначив нового першого заступника міністра оборони
14 Лютого, 19:16

Уряд призначив нового першого заступника міністра оборони

Кабінет міністрів України призначив Олександра Павлюка першим заступником міністра оборони. Про це повідомив у Телеграмі постійний представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

«Генерал Павлюк досконало знає проблематику сучасної війни та потреби нашої армії, має необхідні лідерські та управлінські якості. Буде ще більше синергії у взаємодії з Генеральним штабом», – говорив про Павлюка міністр оборони Олексій Резніков.

Олександр Павлюк – професійний військовий. У 2010-2015 роках будучи командиром 24 окремої механізованої бригади брав участь у боях за звільнення Слов’янська, Красного Лиману, Краматорська, Лисичанська та інших міст Донбасу.

Від липня 2021 року по березень 2022 року — командувач Операції об’єднаних сил. У березні 2022 року саме Павлюку була доручена організація оборони та забезпечення Києва.

Водночас уряд звільнив Івана Руснака з посади першого заступника міністра оборони, а Олега Гайдука з посади заступника міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Відео