Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд розширив програму “єПідтримка”: що змінилось
03 Лютого, 12:14

Уряд розширив програму “єПідтримка”: що змінилось

Уряд розширив програму “єПідтримка”. Тепер кошти за вакцинацію можуть отримати діти від 14 років. Також уряд розширив перелік товарів, які можна придбати за «президентську тисячу».

Власне, з 7 лютого українці від 14 років, які мають зроблених два щеплення від коронавірусу, можуть отримати гроші за програмою “єПідтримка”.

«Наразі вже близько 75 тисяч підлітків пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 і зможуть витратити 1000 грн на освітні курси або придбання спортивних товарів. Таке рішення дозволить підтримати сфери бізнесу, які найбільше постраждали від карантинних обмежень. Також ми сподіваємось, що це стимулюватиме вакцинацію серед підлітків”, – зазначив заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.

Також тепер «президентську тисячу» можна використати й на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому чи спортивному дитячому таборі, спортивні товари (ковзани, лижі, туристичне приладдя), канцтовари, шкільне приладдя.

Окрім того, кошти за програмою можна використати й на придбання друкованих засобів інформації. Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

На сьогодні програмою скористалось майже 8 млн людей. З початку запуску програми єПідтримка уряд виділив 7,9 млрд грн, з яких 2,3 млрд грн українці вже витратили.

Найбільше коштів за програмою витрачають у книжкових магазинах – 828 млн гривень та у кінотеатрах – 554 млн гривень.

На театри, концерти та розважальні послуги українці витратили 284 млн гривень, а на залізничні та авіаперевезення – 273 млн гривень. Найменше коштів витрачають на спорт – 263 млн гривень та ліки – 133 млн гривень.

Схожі новини