Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд прийняв рішення про збільшення зарплат військовослужбовцям, – Резніков
01 Березня, 10:32

Уряд прийняв рішення про збільшення зарплат військовослужбовцям, – Резніков

Військовослужбовцям, які беруть участь у військових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони щомісячно виплачуватимуть 100 тисяч гривень.

Нарахування вестимуть від 24 лютого – дати початку російського вторгнення. Відповідну постанову учора прийняв Кабінет міністрів України. Про це йдеться у повідомленні міністра оборони України Олексія Резнікова у Фейсбуці.

«Це робиться, щоб наші захисники і захисниці знали, що країна їм вдячна», – зазначив Міністр оборони України Олексій Резніков.

Також збільшено розмір винагороди для усіх військовослужбовців різних відомств в умовах воєнного стану. Зокрема, військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.

Сім’ям наших військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

Схожі новини