Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд схвалив створення природного парку “Королівські Бескиди” на Старосамбірщині
23 Вересня, 18:16
logo-black

Уряд схвалив створення природного парку “Королівські Бескиди” на Старосамбірщині

Кабінет міністрів України схвалив проєкт про створення національного природного парку “Королівські Бескиди”. Він займатиме 8997 гектарів території Старосамбірського району Львівської області. Його природні комплекси та об’єкти мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову та освітню цінність, що буде сприяти розвитку туризму на Львівщині.

“Це величезна перемога для Старосамбірщини і навіть для Львівщини загалом. Це перший, дуже важливий крок до збереження та відновлення наших лісів. На території парку працюватимуть не лісники, а екологи. Це означає, що підхід до ведення господарства кардинально відрізнятиметься. Парк функціонуватиме за кошти державного бюджету, а податки залишатимуться на місцях. Тому це ще й додаткові кошти для громад Старосамбірщини”, – розповідає LMN Василь Курій, один з ініціаторів створення національного природнього парку “Королівські Бескиди”.

Національний природний парк «Королівські Бескиди» підпорядковуватиметься Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України. Робота над створенням природного парку тривала понад 3 роки. 

Схожі новини