Уряд спростив проходження ВЛК для поранених військових | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уряд спростив проходження ВЛК для поранених військових
01 Грудня, 14:18

Уряд спростив проходження ВЛК для поранених військових

Уряд спростив проходження військово-лікарської комісії (ВЛК) для поранених військовослужбовців ЗСУ та Міноборони. Тепер пораненим захисникам більше не треба особисто возити документи до військової частини після рішення ВЛК про відпустку або непридатність. Про це йдеться в повідомленні Міноборони.

“Відтепер заклади охорони здоров’я можуть обмінюватися документами з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу: довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва); постанову ВЛК про потребу у відпустці для лікування; постанову ВЛК про непридатність до військової служби; інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК”.

Систему електронного документообігу вже розгорнули у більшості військових частин, військкоматів, а також у військових госпіталях і цивільних закладах охорони здоров’я, де поранені військовослужбовці проходять ВЛК.

Документи про рішення ВЛК щодо відпустки або про непридатність за станом здоров’я в електронному вигляді до військової частини направить заклад охорони здоров’я, а військовий після цього може відразу їхати до ТЦК та СП за місцем проживання або відпустки.

Військова частина, своєю чергою, після опрацювання рішення ВЛК надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до ТЦК та СП.

Так само заклад охорони здоров’я може отримувати додаткові документи, необхідні для формування висновку ВЛК з військової частини, наприклад довідку про обставини травми. Варто лише відправити електронний запит.

Відео