Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд виділив 10 млрд гривень на виплати вимушеним переселенцям
23 Березня, 14:19

Уряд виділив 10 млрд гривень на виплати вимушеним переселенцям

Кабмін виділив десять мільярдів гривень на щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Ці гроші передали Міністерству соціальної політики, аби покрити витрати на проживання, повідомляє Кореспондент.

В уряді передбачили щомісячну допомогу для кожного переселенця, відомості про якого включені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб. Зокрема особи з інвалідністю та діти отримуватимуть по 3000 гривень, інші особи – по 2000 гривень.

Заява про постановку на облік може бути подана в електронній формі з використанням мобільного додатка Дія повнолітньою або неповнолітньою внутрішньо переміщеною особою, яка має ІПН.

Зазначимо, допомога надається особам, які приїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також із територій, де проводяться бойові дії. До цього списку входять Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області, а також місто Київ.

Схожі новини