Уродженка Самбірщини закликає допомогти зібрати кошти на позашляховик для свого чоловіка – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уродженка Самбірщини закликає допомогти зібрати кошти на позашляховик для свого чоловіка
23 Серпня, 19:05
logo-black

Уродженка Самбірщини закликає допомогти зібрати кошти на позашляховик для свого чоловіка

Уродженка Самбріщини Наталія Сумашевська просить допомогти зібрати кошти на позашляховик для свого чоловіка, який зараз служить у 33-ому стрілецької батальйону. Як розповіла жінка у коментарі LMN, незабаром її чоловік відправитися у Запорізьку область, відтак, їй вкрай необхідний автомобіль.

За словами Наталії, батальйон, у якому служить її чоловік створили не так давно. Спершу бійці за власні гроші купляли дешеві машини, аби мати змогу пересуватися:

«Чоловік каже, що вони вже не хочуть тих дешевих машин. За свої гроші хлопці покупляли машини на польських номерах по 2-3 тисячі доларів. Вони їздять полями, лісами, по бездоріжжю і кожен місяць дають величезні суми на ремонт. Тому, зараз вони вже хочуть купити позашляховик. Останню машину, яку вони купили, то вона поїздила недовго, але зараз їм треба більш ніж 100 тисяч гривень на її ремонт. Бійці вирішили просто віддати її як донора іншим підрозділам», – каже Наталя.

Збір ініціювала дружина іншого захисника, яка уже раніше збирала гроші на бус. Наразі на карточці майже 135 тисяч гривень із необхідних 300 тисяч.

Львівська мануфактура новин закликає долучитися до цієї збірки та підтримати наших захисників.

Хто має змогу долучитись до збору, може надсилати кошти на цей рахунок:

Посилання на банку.

Карта Приватбанку

4149 4991 5425 0169

Сумашевський В’ячеслав.

Відео