Уроки в школах під час тривог мають проводити в укриттях | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уроки в школах під час тривог мають проводити в укриттях
24 Червня, 18:17

Уроки в школах під час тривог мають проводити в укриттях

1 вересня навчальний процес розпочнеться в офлайн-режимі в усіх безпечних регіонах, проте під час повітряної тривоги учні мають перебувати в укриттях. На цьому наголосив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час брифінгу.

«Наразі активно йде підготовка до нового навчального року. Заняття планується розпочати 1 вересня переважно в офлайн-режимі за умови безпечної ситуації в регіоні. Для цього у закладах освіти проводяться заходи з посилення безпеки», — сказав він.

Він наголосив, що до початку навчального року в кожному закладі освіти мають бути визначені та позначені шляхи евакуації, відповідно обладнане укриття для всіх учасників освітнього процесу із запасами води та медикаментів. Наразі тривають тренування щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога».

Він підкреслив, що особливу увагу звертають на доступність оповіщення для дітей з порушеннями зору та слуху.

«У разі повітряної тривоги освітній процес планується переривати і, за можливості, повністю або частково продовжувати освітній процес в укритті», — пояснив Тимошенко.

Водночас він поінформував, що учні та студенти, які навчалися в закладах, що тепер перебувають на тимчасово окупованій території чи пошкоджені або зруйновані російськими загарбниками, зможуть продовжити навчання в тих самих закладах дистанційно або в інших закладах освіти на підконтрольній Україні території.

Відео