Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Уряд створив нову посаду, яка буде у всіх органах влади
03 Березня, 16:21

Уряд створив нову посаду, яка буде у всіх органах влади

Сьогодні, 3 березня, Кабінет міністрів запровадив нову посаду – керівник цифрової трансформації. Вона буде у кожному міністерстві, обласній адміністрації, держкомпанії, агенції та інших центральних органах виконавчої влади.

Про це написав у Facebook міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Минулого літа ми активно працювали над баченням цифрової трансформації України. Одним з головних бар’єрів, після кристалізації цілей, був такий: у нас немає ефективної організаційної структури на рівні країни. І сьогодні ми створили міністерство, отримали статус віце-прем’єра для координації проєктів усередині інших міністерств, створили комітет у Верховній Раді… і врешті-решт сьогодні прийняли постанову на кабміні з CDTO», – написав Федотов.

CDTO — Chief Digital Transformation Officer, керівник цифрової трансформації. На рівні державних органів — це профільний заступник, зазначив міністр.

За його словами, перші CDTO у пілотному режимі з’явились у Херсонській ОДА і Харківській мерії.

«Відтепер такі позиції з’являться в кожному міністерстві, обласній адміністрації, держкомпанії, агенції, та інших центральних органів виконавчої влади. Як пілот — у Херсонській ОДА і Харківській мерії вже є перші CDTO. Ми, як міністерство, будемо узгоджувати їх призначення і координувати в рамках функцій», – написа Федотов.

Керівників цифрової трансформації узгоджуватиме, призначатиме і координуватиме Мінцифри.

За словами Федорова, це буде «новий рівень менеджменту реалізації державної політики, нова професія і нові можливості».

Урядовець також додав, що наразі у Мінцифри вже готують систему підбору менеджерів, навчання, адаптації і систему KPI.

ФОТО: 24 канал

 

Схожі новини