Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Усе почалося з маленького вузлика: 19-річній дівчині зі Самбірщини на лікування потрібно 2 мільйони гривень
07 Жовтня, 15:24
logo-black

Усе почалося з маленького вузлика: 19-річній дівчині зі Самбірщини на лікування потрібно 2 мільйони гривень

Ілона Орнат

Андріана Товарницька зі села Бабина на Самбірщині рік тому дізналась про свою хворобу. У 19-річної дівчини діагностували саркому Юїнга м’яких тканин. На лікування потрібно зібрати 2 мільйони гривень. Сім’я Андріани таких коштів не має.

Почалось все з того, що дівчина побачила вузлик на своїй сідниці. Подумала, що він утворився після уколу і скоро мине. Згодом Андріана вирішила піти перевірити зір, а також показати цей вузлик місцевій фельдшерці. Після огляду медпрацівниця порадила дівчині звернутись до хірурга, а той скерував Андріану до онколога. Сім’я Товарницьких вирішила обстежити дівчину в приватній львівській онкологічній клініці. Лікар повідомив, що за результатами огляду в Андріани знайшли кісту, яку необхідно видалити.

«Лікарі видалили кісту. Але результати повторних аналізів показали, що в мене саркома Юїнга – пухлина. Далі медики прописали три курси хіміотерапії. Я почала брати хімію торік у вересні, а закінчила вже в січні. Відчувала, що у мене  на рані знову з’явився вузлик. Але лікарка запевнила, що це рубець після операції. Цей вузлик почав збільшуватися, став пекти. Я звернулась до лікаря у Самборі. Він сказав, що вузлик потрібно видалити ще раз. Після операції все було ніби нормально. Та через три місяці все почалось знову», – розповіла Андріана.

Другу операцію лікарі провели в березні, а третю в липні цьогоріч.

Андріана працювала перукарем в салоні краси. Її співробітниця порадила дівчині звернутись до лікаря у Варшаві. Там зазначали, що Андріані потрібно залишатись у Польщі на лікуванні ще рік. Вона має шанс одужати. Курс терапії коштує 2 мільйони гривень. Зараз сім’ї вдалось зібрати лише 400 тисяч.

Мати дівчини Марія виховує Андріану та її молодшу сестру самостійно. Жінка звертається до усіх небайдужих  з проханням про допомогу.

«У моєї дочки важка недуга. Після проведеної операції стався рецидив пухлини в ділянці післяопераційного рубця. Зараз Андріана перебуває на обстеженні у Польщі. Для лікування дочки потрібно 2 мільйони гривень. Наша родина таких коштів самостійно зібрати не може», – говорить мати дівчини Марія Товарницька.

28 листопада у дівчини день народження. Вона мріє бути здоровою, тому просить Вашої допомоги.

Реквізити для допомоги:

UA  5168 7554 5379 5870 – Товарницька Оксана Іванівна, тітка Андріани

PLN  81 1240 5660 1111 0011 0182 2331 – Товарницька Марія Володимирівна, мама Андріани

120934600_3477630949129670_3248508606060580204_n
Схожі новини