Усі львівські школи вже звільнили від переселенців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Усі львівські школи вже звільнили від переселенців
10 Серпня, 14:51

Усі львівські школи вже звільнили від переселенців

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року. Як повідомляють в управлінні освіти Львівської міської ради, впродовж літа для переселенців, які проживали у міських школах, шукали нові місця проживання. Станом на серпень всі навчальні заклади вже звільнили для проведення офлайн-навчання.

Зараз у закладах, де потрібно, проводять ремонтні роботи укриттів, закуповують необхідне оснащення, адже ключовий критерій для запуску очного навчального процесу – безпека дітей.

Нагадаємо, з початку воєнних дій Львів став головним центром з перебування та розміщення внутрішньо переміщених осіб, які шукали тимчасового (перед виїздом за кордон) чи постійного прихистку у безпечному місці. З 24 лютого понад 5 мільйонів людей пройшли через Львів, близько 2 мільйонів – перебували тут більш ніж 2,5 місяці, 200 тисяч знайшли тут прихисток та залишались жити. На початку війни понад 500 комунальних закладів міста стали прихистком для переселенців.

Відео