Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Усі повнолітні українці зможуть безкоштовно вакцинуватися від COVID-19», – Віктор Ляшко
22 Лютого, 11:07

«Усі повнолітні українці зможуть безкоштовно вакцинуватися від COVID-19», – Віктор Ляшко

Усі українці зможуть отримати щеплення від COVID-19 за державні кошти. Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко вчора, 21 лютого, у Чернігові, передає Укрінформ.

«Держава передбачила ту кількість коштів, яка необхідна для покриття всього населення України старше 18 років безкоштовною і добровільною вакцинацією. Всі, хто захоче вакцинуватися, – вакцинується», – зазначив він.

Водночас Ляшко зауважив, що через обмежений доступ до вакцин на ринку та, відповідно, неможливість щепити всіх одночасно уряд розробив «дорожню карту» з вакцинації, яка надає пріоритет групам ризику та працівникам «критичних для держави» структур. Першими щепитимуть медичних працівників.

Дітям профілактику коронавірусу взагалі не робитимуть, оскільки жоден з імунобіологічних препаратів від COVID-19 не проходив клінічних випробувань на неповнолітніх.

Що стосується продажу вакцин від коронавірусу в Україні, то, за прогнозами Ляшка, це може бути не раніше ІІ півріччя цього року.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в Індії вже відвантажити 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca і ця партія препаратів вже в дорозі до України.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

 

Схожі новини