Усіх охочих запрошують на історичний фестиваль «Ту Стань», що відбудеться на Львівщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Усіх охочих запрошують на історичний фестиваль «Ту Стань», що відбудеться на Львівщині
22 Червня, 19:45

Усіх охочих запрошують на історичний фестиваль «Ту Стань», що відбудеться на Львівщині

З 2 по 4 серпня 2024 року всі охочі зможуть зануритися у атмосферу давнини на фестивалі «Ту Стань». Як повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації, для учасників бойових дій та захисників України – вхід безкоштовний.

Фестиваль «Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, який безперервно проводиться з 2006 року. Унікальність заходу полягає у його спрямованості на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань, що датований IX – XVI століттями. Це один із найкращих способів вивчати історію нашої країни, відчути дух давнини та насолодитися культурною автентикою.

“Щороку в серпні фортеця Тустань перетворюється на живу сцену середньовічної історії, і цей рік не стане винятком. З 2 по 4 серпня 2024 року всі охочі зможуть зануритися у атмосферу давнини, взявши участь у Таборі історичної реконструкції та живої історії «Ту Стань! – 2024»”, – йдеться у повідомленні.

Додамо, що фестиваль «Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, який безперервно проводиться з 2006 року. Унікальність заходу полягає у його спрямованості на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань, що датований IX – XVI століттями.

««Ту Стань» є найстарішим в Україні історичним фестивалем, що відбувається безперервно з 2006 року. Особливістю заходу є його орієнтованість на визначений період минулого – час існування наскельного міста фортеці Тустань IX – XVI століття. І варто зазначити, це один із найкращих, найцікавіших і найефективніших способів вивчати історію нашої країни», – зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Додамо, що для учасників бойових дій та захисників України традиційно передбачено безкоштовний вхід. Організатори закликають усіх бажаючих долучитися до цього святкування історії, культури та патріотизму.

Відео