Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Усиновлення за три години – це фейк, – Служба у справах дітей
03 Березня, 18:27

Усиновлення за три години – це фейк, – Служба у справах дітей

Управління «Служба у справах дітей» Львівської міськради наголошує, що інформація, яку поширюють на різних ресурсах, щодо спрощеної процедури усиновлення у воєнний період не відповідає дійсності.

«Дитину можна усиновити за три години – фейк! Зараз, під час воєнного стану, в Україні війна відбувається і на інформаційному рівні. В інтернеті та й серед людей розповсюджено багато фейків, у тому числі про те, що дитину, яка втратила батьків, можна усиновити за три години.


Так от, це чергова дезінформація. Дитина не може бути усиновлена за такий короткий термін. Усиновлення відбувається за тим самим порядком, як і раніше, визначеним законодавством, а саме Порядком провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України.
», – акцентують в повідомленні Служби у справах дітей.

Управління «Служба у справах дітей» працює у звичному режимі і в разі виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування чи опинилися у складних життєвих обставинах, здійснює відповідне реагування, як передбачено чинним законодавством України.

Схожі новини