УЗ планує запустити восени потяг зі сполученням “Варшава-Рава-Руська” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
УЗ планує запустити восени потяг зі сполученням “Варшава-Рава-Руська”
14 Вересня, 18:02

УЗ планує запустити восени потяг зі сполученням “Варшава-Рава-Руська”

Укрзалізниця анонсувала на осінь запуск нового поїзда сполученням Рава-Руська – Варшава. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці. Раніше цей поїзд планували запустити з 1 червня.

«Наразі Київ, Запоріжжя, Дніпро, Харків, Одеса, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Полтава, Миргород, Олександрія, Рівне, Ковель, Мукачево, Чоп та інші міста мають пряме залізничне сполучення з країнами Європи. А вже восени плануємо запустити новий поїзд сполученням Рава-Руська — Варшава», — розповів голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

У повідомленні Укрзалізниці зазначено, що новий альтернативний потяг щодня зможе перевозити до 500 пасажирів в обидва напрямки.

Відновлений залізничний пункт пропуску у Рава-Руській не приймав пасажирів понад 20 років. Через це «Укрзалізниця» відновила ділянку євроколії довжиною 8,4 км та відреставрувала вокзал у Рава-Руській.

Також у 2023 році планують прокласти залізничну колію з Рави-Руської до Брюховичів. Згодом цей маршрут повинен сполучати залізницею Львів та Варшаву.

Відео