Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Уже набридло терпіти таке знущання»: яворівчани уночі перекривали міжнародну трасу
27 Червня, 12:21
logo-black

«Уже набридло терпіти таке знущання»: яворівчани уночі перекривали міжнародну трасу

Юлія Швидко

Вчора близько десятої вечора 150 мешканців 53-го військового містечка у Яворові біля села Черчик перекрили міжнародну трасу до пункту пропуску Краківець. Так місцеві виступили проти відімкнення світла в їх оселях. На акцію протесту взяли зі собою дітей. Разом ходили по пішохідному переходу у селі Рулеве та не пропускали автомобілі.

«Це вже не вперше нас залишають без електроенергії – у травні також сиділи без світла. Ми вчасно та в повному обсязі оплачуємо за комунальні послуги, а над нами знущаються. Обленерго продає електрику Яворівській квартирно-експлуатаційній частині. Та йому заборгувала, а страждаємо ми, мешканці. Вимагаємо, аби вони свої фінансові справи вирішували так, аби ми не відчували дискомфорту», – говорить LMN учасник акції протесту Анатолій.

Чоловік зазначає, що без світла залишилися сім’ї військовослужбовців. У містечку мешкає багато людей з інвалідністю, вдів та сиріт учасників АТО.

«Розуміємо, що таким чином заважаємо водіям, руйнуємо їх плани. Але й вони мають нас зрозуміти. Уже набридло терпіти таке знущання», – додає Анатолій.

Опівночі до мітингувальників прибули обласні чиновники. Пообіцяли владнати ситуацію. Люди розійшлися.

Фото: Яворівська міська рада

Схожі новини