Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
На Волині від коронавірусу помер лікар
31 Березня, 17:04

На Волині від коронавірусу помер лікар

У Луцьку від коронавірусу помер лікар-гінеколог обласної лікарні Орест Тимчак – діагноз COVID-19 у нього підтвердили посмертно. Раніше медики вважали, що медик помер через хворобу серця, повідомляє ТСН.

img-0fe7658f4e7d59b97460ee033ba599af-v

«Він працював багато років у Волинській обласній клінічній лікарні, був хорошим лікарем, професіоналом у сфері гінекології, гарною та чуйною людиною», – характеризують чоловіка колеги.

66-річний лікар пішов із життя 29 березня. Остаточний результат аналізу на наявність у нього вірусу надійшов лише після того, як родичам віддали тіло на поховання.

Нині в медустанові стверджують, що останні десять днів чоловік перебував у відпустці, а вже згодом із діагнозом пневмонія потрапив до інфекційної лікарні. Експрестест на COVID-19 у нього спочатку показав негативний результат, тому аналізи відправили на підтвердження й таки виявили це захворювання.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що Тимчак Орест Панасович був відомим у Луцьку лікарем-гінекологом.

До слова, 30 березня в Івано-Франківську в обласному пологовому будинку померла породілля. Генеральний директор пологового Юрій Павлушинський підтвердив факт смерті жінки. Попередньо відомо, що вона хворіла на пневмонію. Зараз очікують її результатів на COVID-19.

  • 0
  • 2965
Схожі новини