В Бориславі на Львівщині демонтували радянський монумент | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Бориславі на Львівщині демонтували радянський монумент
09 Червня, 09:07

В Бориславі на Львівщині демонтували радянський монумент

Учора, 8 червня, в Бориславі на Львівщині демонтували черговий радянський пам’ятник. Кольорові метали монументу продадуть, а виручені кошти передадуть на потреби Збройних сил України, повідомили у Бориславській міській раді.

Демонтаж монументу відбувся згідно відповідного рішення сесії. Знесли композицію скульптури жінки й воїна, вічний вогонь у вигляді металевої зірки, чотири пам’ятні таблиці та стелу з іменами та прізвищами похоронених, пам’ятну таблицю з наказом сталіна про визволення міста, пам’ятний знак з переліком військових частин та пам’ятну таблицю на місці поховання.

«Бетонні матеріали та гранітні плити використають для потреб міста, а елементи з кольорового металу реалізують з подальшою передачею коштів на потреби ЗСУ. А на місці демонтажу згодом проведуть благоустрій території», – повідомили у мерії.

І додали, що щодо поховань на цій території Бориславська міська рада звернеться в спеціалізовану організацію для проведення ексгумації та перепоховання тіл на міському кладовищі.

Нагадаємо, раніше в Бориславі вирішили перейменувати вулиці з радянськими назвами.

Відео