В Британії пропонують переглянути повернення Росії в ПАРЄ через протести у Москві | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Британії пропонують переглянути повернення Росії в ПАРЄ через протести у Москві
05 Серпня, 08:41

В Британії пропонують переглянути повернення Росії в ПАРЄ через протести у Москві

Глава британської делегації в ПАРЄ Роджер Гейл закликав переглянути повернення Росії до ПАРЄ у зв’язку із масовими затриманнями та побиттями демонстрантів на протестах в Москві.

Як повідомляє “Європейська правда”, відповідну заяву депутата-консерватора виклав у своєму Facebook постійний представник Великої Британії у Раді Європи Крістофер Івон.

«Лише кілька тижнів тому ПАРЄ проголосувала, щоб відновити права Федерації, і вже зрозуміло, що Росія не має наміру виконувати свої зобов’язання і підкорятися стандартам ПАРЄ. Я сподіваюся, що Комітет міністрів розгляне це питання у вересні і нам потрібно буде повернутися до нього, коли ПАРЄ збереться на свою фінальну пленарну сесію на початку жовтня.

 

Картини, які ми спостерігали є неприпустимими й нечуваними. Телевізійні сюжети показують, що методи, які використовуються для “підтримання порядку” під час передвиборчого етапу виборів до Московської міської думи, є зовсім не пропорційними до будь-якої загрози для громадського порядку. Жорстокість, з якою кийки використовуються чоловіками, які можуть не бути звичайними офіцерами поліції, однозначно вкрай неприпустима у будь-якому цивілізованому суспільстві.

 

Російська Федерація порушує Конвенцію про права людини, і реакція на мирні демонстрації чітко показує, чому переважна більшість членів делегації парламенту Великої Британії, з усіх партій, продовжила чинити опір відновленню прав російській делегації та підтримала збереження санкцій до такого часу, як Російська Федерація матиме намір і буде здатною дотримуватися положень Конвенції», – каже Гейл.

Відео