У Червонограді розшукують Юрія Гоца: хлопець може бути небезпечний | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Червонограді розшукують Юрія Гоца: хлопець може бути небезпечний
07 Грудня, 17:20

У Червонограді розшукують Юрія Гоца: хлопець може бути небезпечний

Віра Потічна

Понад місяць мати 23-річного Юрія Гоца із Червонограда розшукує сина. Хлопець хворів шизопараноїдальним синдромом. 12 листопада вночі вийшов з дому і досі не повернувся.

“Він рік перед тим лежав в лікарні на Кульпарківській, мав проблеми з психікою. Його у 18-річному віці сусідські хлопці сильно побили. Аж голова спухла, от і почались проблеми відтоді. Я не хотіла, щоб він в лікарні лежав, забрала додому. За два дні до зникнення якісь загострення в нього пішли. Ходив по хаті туди-сюди. А потім біля 5 ранку вибіг з хати і пішов в бік шкарпетної фабрики”, – розповідає мама зниклого хлопця Світлана Гоц LMN.

Спочатку знайти сина батьки намагалися власними силами. Обійшли вокзали, їздили в сусідні районні центри.

“Була інформація, що бачили його біля автостанції, наче на Сокаль збирався. Я поїхала туди – нічого. Шофер казав, що брав його без грошей. Десь недавно, казали люди, бачили його у  Червонограді. Людей збентежило, що був весь зарослий, зі старим рюкзаком та з ножем в руці, ходив взад-вперед. Він може бути небезпечний, агресивний. Довго вже таблеток не приймає. Загострення пішло, аби лиха якого не наробив. Переживаю, бо не знаю і де він спить, що їсть”, – додає мати.

Жінка просить долучитися до пошуків всіх небайдужих. Повідомлення про зникнення Юрія розіслано в усі поліцейські райвідділи області. На момент зникнення хлопець був одягнений у чорну куртку, сіру кофту, голубі джинси, темно-сині кросівки. Волосся темне, очі голубі, неголений. Інформацію можна повідомляти за телефоном “102” або мамі Світлані на номер 0935643382.

Відео