В Чорнобилі прогнозують туристичний бум через одноіменний серіал | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В Чорнобилі прогнозують туристичний бум через одноіменний серіал
06 Червня, 16:21

В Чорнобилі прогнозують туристичний бум через одноіменний серіал

Завдяки популярності серіалу “Чорнобиль” виробництва компанії HBO попит на екскурсії в Зону відчуження Чорнобильської Атомної Електростанції виріс на 30-40%.

Про це пише Reuters.

Представники турфірми SoloEast заявили, що в травні поточного року кількість туристів зросла на 30%, а на літо заброньовано на 40% більше місць.

Компанія Chernobyl Tour повідомила про зростання попиту на екскурсії на 30-40% після виходу серіалу, при цьому вона встигла зорієнтуватися і вже пропонує спеціальний тур локаціями, присутніми в серіалі.

Екскурсоводи також зазначають, що відвідувачі все частіше запитують про місця і події, про які вони дізналися завдяки серіалу.

Тури англійською мовою в середньому коштують 100 доларів (близько 2,7 тис грн) на одну людину, щорічно зону відвідує понад 70 тисяч туристів, більшість з яких іноземці.

У свою чергу київська влада разом з представниками бізнесу хочуть зробити комплексний тур по місцях зйомок і подій серіалу.

Передбачається, що тур стартує в Києві, де відвідувачам покажуть місця, зображені у кіно, а фіналом стане подорож в Зону відчуження. Там проведуть екскурсію вулицями Прип’яті, а потім привезуть відвідувачів до ЧАЕС і в Чорнобиль.

Нагадаємо, Львівський муніципальний чоловічий хор «Гомін» виконав саундтрек до серіалу «Чорнобиль». Автори серіалу шукали професіоналів, які могли б автентично підійти до виконання.

 

Відео