В “Дії” запустили голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору Євробачення-2024 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В “Дії” запустили голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору Євробачення-2024
15 Грудня, 16:57

В “Дії” запустили голосування за 11-го фіналіста Нацвідбору Євробачення-2024

У «Дії» з’явилось нове опитування, де українці можуть обрати ще одного – одинадцятого – фіналіста Національного відбору на Євробачення-2024. Як повідомляє Суспільне, переможець Нацвідбору боротиметься за право представити Україну на 68-му Пісенному конкурсі в Мальме.

За словами Оксани Скибінської, голови делегації України на Євробаченні, «глядацький вибір» – одне з нововведень цьогорічного Національного відбору.

«Перед початком роботи над Євробаченням-2024 ми поставили собі за мету розширити кількість фіналістів, адже, на жаль, провести повноцінні півфінали в умовах війни можливості немає. При цьому всі учасники лонглиста варті того, щоб їхні пісні слухали і з їхньою творчістю знайомилися ближче. Рішенням став додатковий етап — глядацький вибір, як ми його називаємо, на якому українці зможуть послухати всі пісні учасників лонглиста, які не потрапили до фіналу за результатами прослуховування, та за допомогою вже звичного інструмента — онлайн голосування — визначити, хто стане додатковим фіналістом і долучиться до десятки, обраної музичним продюсером», — поділилася вона.

Взяти участь в опитуванні можуть всі охочі віком від 14 років. Для цього потрібно зайти в застосунок Дія, в розділі «Послуги» обрати «Опитування» та віддати свій голос за одного з 9 кандидатів. Голосувати можна лише один раз, змінити свій вибір – неможливо.

Перелік кандидатів на участь у фіналі та назви їхніх пісень:

  • ANKA — «Палала»
  • Carpetman — «Endless fight»
  • KARYOTYPE — «Sadness»
  • KRYLATA — «Queen»
  • PARFENIUK — «Серед вітрів»
  • SHÉPA — «SUPERNOVA»
  • STASYA — «Rika»
  • SWOIIA ​​— «Little Angels»
  • TESLENKO — «Lights go up»

За результатами опитування сформують рейтинг: якщо учасник з найбільшою кількістю голосів через вагомі причини не зможе взяти участь у фіналі, до нього пройде наступний за списком претендент. Повний перелік фіналістів оприлюднять до 29 грудня.

Зазначимо, що Julia Belei, одна з учасниць лонглиста Національного відбору на Євробачення-2024, зняла свою кандидатуру з голосування за 11-го учасника фіналу через особисті обставини.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

Відео