Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В додатку «Дія» з’явились нові послуги
08 Лютого, 14:53

В додатку «Дія» з’явились нові послуги

Відтепер у застосунку «Дія» доступні нові послуги. Зокрема, зміна місця реєстрації, довідка про несудимість та шеринг техпаспорта. Про це повідомили

Тепер для зміни прописки потрібно вказати адресу, за якою ви плануєте проживати, на порталі або в застосунку “Дія” і отримати підтвердження від власника житла. Процес триватиме до 1 робочого дня і не потребуватиме жодного візиту до держустанов.

Щоб отримати довідку про несудимість, у «Дії» потрібно обрати тип довідки та підставу, вказати дані про себе та відправити заяву в один клік. Щойно довідка буде готова — Дія сповістить про це. Усі замовлені довідки будуть доступні для перегляду та завантаження в Дії. Раніше цей документ треба було отримувати або в сервісних центрах МВС, через посередників.

Також у декілька кліків за допомогою QR-коду користувач може поділитися техпаспортом у застосунку з будь-якою людиною. Заява подається за кілька кліків та обробляється до 10 хвилин.

Серед нових доступних послуг також продовження або припинення грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб, а також оперативне отримання дозволу на будівництво. Крім того, у застосунку з’явився розділ «Опитування».

  • 0
  • 62
Схожі новини